V spomin in slovo

Z veliko žalostjo sporočamo, da je po težki bolezni prekmalu odšla naša članica projektne skupine Uživam tradicijo in ravnateljica Višje strokovne šole Grm Novo mesto – centra biotehnike in turizma – Helena Jurše Rogelj. Helena, povsem tiho, kar naenkrat si za vedno zaspala. Nikakor ne moremo dojeti, da si tako polna želje po življenju, stalno […]

Z veliko žalostjo sporočamo, da je po težki bolezni prekmalu odšla naša članica projektne skupine Uživam tradicijo in ravnateljica Višje strokovne šole Grm Novo mesto – centra biotehnike in turizma – Helena Jurše Rogelj.

Helena, povsem tiho, kar naenkrat si za vedno zaspala. Nikakor ne moremo dojeti, da si tako polna želje po življenju, stalno aktivna, pripravljena na različna sodelovanja, željna znanja in različnih veščin, kar za vedno odšla …

Helena, pogrešali te bomo, tvojo pozitivno naravnanost, tvoje ideje, bila si članica naše projektne družine, naša prijateljica, topla in sočutna oseba, zabavna, iskrena in vedno pripravljena pomagati.

Hvaležni smo ti za vse izkušnje, energijo in podporo, za tvoj nalezljiv optimizem, za lepe spomine. Hvaležni smo za čas, ki smo ga preživeli skupaj.

Žal med nami ne boš več fizično prisotna, a ostajaš z nami v naših mislih.
Počivaj v miru.

Člani projektne skupine Uživam tradicijo

Share